fbpx
Close

Sven Kaldre: tegime elu endal natuke raskeks, aga oli, mida kaasa võtta

-Sven Kaldre | Foto: Siim Semiskar

-Sven Kaldre | Foto: Siim Semiskar

Paf korvpalli meistriliigas selgusid laupäeval mõlemad poolfinaalpaarid, kui viimasena pääses koduväljakul mänginud Rapla Avis Utilitas nelja hulka pärast seeria otsustavas kolmandas kohtumises Tartu Ülikool Maks & Mooritsa vastu võetud 83:55 võitu.

Visketabavuses jäi Rapla 45% – 31% peale ja lauavõitlus võideti 48:41 (ründelaud 12:11 Tartule). Korvisööte andis Rapla rohkem 18:12, vaheltlõikeid tegi enim Tartu 6:5. Pallikaotuseid kogunes Raplal 10, Tartul 11.

Brandon Childress viskas Rapla parimana 20 punkti, võttis 4 lauapalli ja andis 7 korvisöötu. Roberts Freimanis lisas 15 punkti ja 8 lauapalli ning Al-Wajid Aminu kogus 12 punkti, 9 lauapalli ja 3 korvisöötu. Sven Kaldre sai kirja 10 punkti, 4 lauapalli ja 4 korvisöötu ning Tom Kaldre nimele jäi 8 punkti ja 4 lauapalli.

Tartu poolelt tõi Hendrik Eelmäe 10 punkti ja 4 lauapalli, Tomas Balciunas 10 punkti ja 5 lauapalli ning Oliver Suurorg samuti 10 punkti, 6 lauapalli ja andis veel 4 korvisöötu. Robin Kivi lisas 8 punkti ja 5 lauapalli.

“Tegime elu endal natuke raskeks, aga kokkuvõttes arvan, et esimene kaotus oli natuke õpetlik ka. Oli, mida kaasa võtta,” lausus Rapla mängija Sven Kaldre ETV-le.

Kas olid pinged ka peal? “Kui, siis võib-olla alguses, aga mingil hetkel hakkasime tabama ja tundus, et kõik pinged läksid maha.”

Tartu peatreener Toomas Kandimaa kommenteeris: “Täna oli kindlasti tasemevahe ja kui sisse ei viska, siis seda mängu ei võida.” Kas oli ka otsustava mängu krampi? “Jaa, kindlasti. Eks noored poisid saavad oma kogemusi, aga treenerina loodad rohkemat.”

Poolfinaalides kohtuvad omavahel BC Kalev/Cramo – Rakvere Tarvas ja Pärnu Sadam – Rapla Avis Utilitas.

scroll to top