Tallinna Kossuliiga võitis Estanc, Korvpall24.ee/Haabersti SK tuli pronksile!

-Estanc | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Kossuliiga Ballzy eliitdivisjoni võitis tänavu Estanci meeskond, kes laupäevases finaalis mängis koguni 105:71 üle A4 Haldus/Lahe Kinnisvara II nimelise tiimi.

Esimesel veerandil pani Estanc kohe gaasi põhja ning võttis juhtohjad 32:15. 17 minutit mängitud ja vahe oli Siim Raudla juhendatava tiimi kasuks juba 21 punkti. Asjad toimisid ning tempot ei lastud alla, poolajaks oli eduseis koguni 54:31.

Kolmanda veerandi lõpus oli Estanci eduseis 77:49 ja viimasel veerandajal nauditi korviderohket ja heatasemelist korvpalli, kuna jõuvahekorrad olid selleks korraks selged.

Võitjate parimana tõi Kristjan Evart 25 punkti. Tema valiti ka Estanci meeskonna hooaja parimaks mängijaks. Robert Lilleõis lisas finaalis 21 punkti ja 16 lauapalli, Brett Nõmm tõi 14 punkti, Ardi Oja 13 ning Kristjan Penjam 10 punkti.

Kaotajate parimana Romil Jermakovilt 23 punkti, A4 Halduse hooaja parim mängumees Vitali Komar lisas 14 punkti ning Reigo Päkk 11 silma.

Kossuliiga võitjameeskond Estanc mängis järgmises koosseisus: Tom Provejs, Mikk Sarik, Kristjan Penjam, Sander Kuusk, Kristjan Evart (MVP), Ardi Oja, Robert Lilleõis, Kenno Kokku, Brett Nõmm, Oliver Tuus ja Henno Meidla. Treener Siim Raudla.

-Korvpall24.ee/Haabersti SK | Foto: Siim Semiskar

Ballzy eliitdivisjoni pronks kuulub Korvpall24.ee/Haabersti SK tiimile, kes sai võitluslikus mängus 93:84 jagu Hausersist.

Erik Luts tõi võitjatele 25 punkti, Gaspar Bibikov 23 punkti ja 10 lauda ning tiimi hooaja parima mängija tiitli pälvinud Jarmo Jagomägi 22 punkti. Hausersi parimana Alan Kalda poolt koguni 26 punkti ja 17 lauapalli, Aleksandr Tikka toetas 22 ning Oskar Tammejäe 11 punktiga. Hausersi hooaja parimaks tunnistatud pronksimängust kõrvale jäänud Rene Rooneem.