Tanel Kurbas ja Levice kaotasid finaalseeria avamängu ühe punktiga

-Tanel Kurbas | Foto: Lukáš Droppan

Slovakkia korvpalli kõrgliiga finaalseeria avamängus teenis Tanel Kurbase koduklubi Levice napi, 80:81 kaotuse Košice võistkonna vastu.

Levice kaotas esimese veerandaja 13:23, aga poolajaks suudeti 39:39 viigiseis jalule seada. Košice oli viimase kümne minuti eel nelja silmaga peal ja kuigi tasavägine kohtumine jätkus, pidi kodumeeskond vastu võtma valusa kaotuse.

Tanel Kurbas mängis ligi 28 minutit ja viskas selle ajaga 7 punkti (vabavisked 1/1, kahesed 3/3, kolmesed 0/3). Lisaks andis ta 6 korvisöötu, võttis ühe lauapalli ning tegi ühe vaheltlõike ja pallikaotuse.

Võitjate parimatena tõid võrdselt 18 punkti Rahmon Fletcher ja Peter Sedmak, kellest viimane kogus ka 11 lauapalli. Levice poolelt sai Miha Vašl kirja 19 silma, 12 punkti viskasid Milivoje Mijovic ning Souleyman Diabate Mouloukou.

Meeskonnad lähevad uuesti vastamisi 2. mail.