fbpx
Close

Tallinna Rahvaliiga novembri MVP: korvpallis kaugele ei jõudnud, aga mängin oma lõbuks edasi

-Vitali Šerstnjov | Foto: Siim Semiskar

-Vitali Šerstnjov | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas valis kõrgema võima kandja ehk rahvas I divisjoni novembri kõige väärtuslikumaks mängijaks MGT Teami 30-aastase ääremängija Vitali Šerstnjovi, kes viskas novembri Rahvaliiga mulluse võitja KK Pelgulinna vastu 17 ning mulluse hõbemedalisti A Le Coqi vastu 16 silma.

Kui MGT Team hooaja esimestes mängudes võidumaitset suhu ei saanud, siis 9. detsembril õnnestus neil Šerstnjovi 7 kaugviske ja kokku 30 punkti toel 66:57 alistada SkyMobile. Novembri MVP oli pärast avavõitu antud intervjuus loomulikult asjade kulgemisega väga rahul. “Väga meeldiv oli see esimene võit kirja saada. Loomulikult on võita alati mõnus, aga on veel parandamisruumi ning meie mängus võiks veel rohkem tahtmist olla.”

“Alustasin koos vennaga 5-aastaselt korvpallitrennis käimist, kuid kuskile tõsisele tasemele me välja ei jõudnud. Enda lõbuks mängime aga edasi,” lisas mängumees, kellele enda sõnul tuli kuu MVP auhind üllatusena. Tähtsamaks peab Šerstnjov aga meeskondlikku edu: “Loodetavasti saame MGT Teamiga veel võite ja suudame edasi pürgida.”

MGT Team on ühe võidu ja viie kaotusega liigatabelis hetkel 11. kohal.

TABELISEIS

scroll to top