fbpx
Close

Artur Arhangelski jaoks on debüüthooaeg Kanadas raske põlvetrauma tõttu lõppenud

-Artur Arhangelski | Foto: gocapersgo.ca

-Artur Arhangelski | Foto: gocapersgo.ca

Tänavu oma mängijakarjääri Kanada kolledžiliigasse edendama siirdunud eestlasest tagamängija Artur Arhangelski jaoks on hooaeg enneaegselt põlve ristatisidemete rebendi tõttu lõppenud.

Jaanuaris 22-aastaseks saav tagamees, kes 2013. aastal liikus Eestist BC Tarvas/Rakvere SK noortevõistkonnast Soome klubi Nilan Bisonsi noortesüsteemi ning sealt edasi Itaaliasse Serie C tasemele, läks tänavu Kanadasse Cape Bretoni ülikoolitiimi.

Juba mõnda aega tagasi vigastada saanud Arhangelski sai kurva diagnoosi teada alles hiljuti: “Eelmisel nädalal sain magnetuuringu pildid kätte ja pandi ACL-i rebendi diagnoos. Ma poleks uskunud, et asi nii hull on, sest kõndida ja raskust põlvele toetada saan panna ilma valuta.”

Noormees sõnas Korvpall24.ee portaalile, et 14. detsembril naaseb ta Eestisse ning 4. jaanuaril on Dr. Reedik Pääsukese juures operatsioon.

“Kurb on, aga pole midagi teha, tuleb nüüd operatsioon ära teha ja korralikult taastuda. Hooaeg oli just hästi minemas ja siis selline halb vigastus. Aga küll selle motivatsiooni üles leian,” on Arhangelski kindel, et suudab raskest traumast tugevamana välja tulla.

Pärast operatsiooni taastub mängumees paar nädalat Eestis füsioterapeut Hanno Tikkerbäri käe alla, kes aitas tal varem taastuda ka kodarluu murrust. Jaanuari lõpus lendab ta tagasi Kanadasse, kus jätkab taastusraviga sealsete füsioterapeutide hoole all.

scroll to top