fbpx
Close

Tallinna Ülikool alustas liidrite toel Eesti-Läti ühisliigat 31-punktise võiduga

-Tallinna Ülikool | Foto: Siim Semiskar

-Tallinna Ülikool | Foto: Siim Semiskar

Naiste Eesti-Läti liiga, kuhu tänavu lisanduvad alates teisest ringist ka Leedu klubid, sai avalöögi Tallinnas, kus valitsev Eesti meisterklubi Tallinna Ülikool võitis 86:55 (20:11, 20:18, 29:14, 17:12) G4S Noorteliiga tiimi.

Tallinna Ülikooli spordisaali remondi tõttu Siili pallimängude majas oma kodumängu pidanud Tallinna Ülikool pani paremuse selgelt maksma kolmandal veerandil, mis võideti 15 punktiga ning kus oma kõrgemat mänguklassi demonstreeris mängujuht Birgit Piibur, kes jagas kaaslastele efektseid sööte.

Eelmisel hooajal Soomes mänginud Annika Köster kogus võitjate parimana 22 punkti ja koguni 17 lauapalli ning tema efektiivsustegur oli 37. Emaks saamise pausilt naasnud Trine Kasemägi tõi 18 silma ja 7 lauapalli, Sofia Košareva arvele kogunes 17 silma ja 5 korvisöötu ning Piibur sai kirja 15 punkti, 11 resultatiivset söötu ja 5 vaheltlõiget.

G4S Noorteliiga poolel kogus keskmängija Martha-Liisa Oinitš 14 punkti ning Tatjana Drozdova arvele jäi 8 silma.

Järgmisena sõidab Tallinna Ülikool 30. septembril külla Riia TTT juunioridele ning G4S Noorteliiga järgmine kohtumine on samuti Lätis, 5. oktoobril RSU vastu.

scroll to top