fbpx
Close

Tanel Sokk: tasavägised mängud on finaalseeriale mõeldes olulised

-Tanel Sokk | Foto: Siim Semiskar

-Tanel Sokk | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga poolfinaalis oli Tartu Ülikooli meeskond 75:64 üle Rapla Avis Utilitasest ja 3:0 seeria võiduga pääseti finaali. Meeskonna tagamängija Tanel Sokk arvas, et kolm head kohtumist tulid kasuks.

“Ühest küljest närvirakke nii palju ei kulutanud, teisalt saime tasavägised mängud. See on väga oluline, kui võtta arvesse seda, et järgmine nädal algab finaalseeria,” ütles Sokk ERR-ile antud intervjuus.

Kolmanda veerandaja keskpaigas sai vigastada keskmängija Carl Engström. Sokk tõdes, et sel hooajal on raske olnud terve meeskonnaga mängule minna. “Mul on vähemalt hea meel, et saime selle seeria ka Kristjan Kitsinguta hakkama. See näitab meie võistkonna head iseloomu. Muidugi jah, ei õnnestu sel hooajal tervet satsi kuidagi kokku saada. Loodame, et Engströmil midagi väga hullu pole.”

Rapla mängumees Sven Kaldre sõnas, et seerias neil omad variandid olid, kuid määravaks said suuremad mõõnad. “Tahaks arvata ja oli ka näha, et meil oli varianti. Kahjuks läks seekord nii. Hetked, kus tekkisid suuremad mõõnad, said määravaks. Olime mängus ja siis tuli äkitselt -15 ja -10. Sealt tagasi suutsime alati ronida, aga midagi jäi puudu.”

scroll to top