23 punkti visanud Paasoja ja Craiova jaoks jäi poolfinaali uks suletuks

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli meistriliiga veerandfinaalis pidi Martin Paasoja kodumeeskond Craiova vastu võtma valusa 84:85 kaotuse külla sõitnud Sibiu Atlassib meeskonnalt ning 0:3 seeriaga jäi see Caiovale hooaja viimaseks mänguks.

Võõrustajad olid esimesel veerandajal 25:22 paremad ja suutsid ka poolajaks kahepunktilist eduseisu hoida. Kolmanda veerandaja lõppedes juhtis aga Sibiu 64:63. Viimasel neljandikul viskasid tiimid võrdselt 21 punkti ja nii said külalised magusa võidu kätte.

Martin Paasoja mängis ligi 32 minutit ja tõi selle ajaga 23 punkti (vabavisked 9/9, kahesed 4/6, kolmesed 2/3). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis 4 korvisöötu, kaotas korra palli ja tegi 5 isiklikku viga täis.

Meeskonna resultatiivseim oli Nemanja Aleksandrov 24 punktiga, võitjate poolelt sai 17 silma kirja Kevin Capers.