Tartu pani teisel poolajal Rapla vastu oma paremuse maksma

-Tanel Sokk | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga poolfinaalis alistas Tartu Ülikooli meeskond võõrsil 74:65 Rapla Avis Utilitase ja asus sellega kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima.

Kodumeeskond alustas kohtumist paremini, võites esimese veerandaja 19:15. Tartu suutis siiski sammu pidada ja oleks poolajaks võinud ka juhtima minna, kuid Carl Engström eksis pealtpanekul viimasel sekundil. Külalised tegid seejärel võimsa kolmanda veerandaja, mis võideti 23:11. Kolm minutit enne lõppu oli Rapla kaotusseisu küll viiele punktile vähendanud, kuid enamaks võimelised ei oldud.

Võitjate eest viskas Vytenis Cizauskas 17 punkti, Carl Engström lisas 14 silma ja 8 lauapalli. Tanel Sokk toetas omasid 11 ja Janar Talts 10 punktiga. Rapla parim oli Nolan Cressler 18 punktiga, Dominique Hawkins tõi 12 punkti.