fbpx
Close

Gert Dorbek: alla me ei anna ja läheme järgmist mängu sajaga panema!

-Gert Dorbek ja Janar Talts | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalis alistas Tartu Ülikooli meeskond võõrsil 74:65 Rapla Avis Utilitase ja asus sellega kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima. Rapla üks kogenuim mängumees Gert Dorbek lubas fännidele, et 0:2 kaotusseisule vaatamata minnakse järgmises mängus Tartus täiega võitlema.

“Mis seal salata, seis on suht keeruline, aga alla me pole kindlasti andnud. Me olime eelmises seerias täpselt samas seisus ja näitasime, et meil on sisu, et sealt välja tulla. Seda ma saan lubada, et läheme võitlema viimse sekundini,” sõnas Dorbek Rapla korvpallimeeskonna Facebooki lehele.

Tema sõnul suutis Rapla teha teiseks mänguks mõned muudatused, kuid tartlased on neid alistanud stabiilsusega. Kui Tartu on suutnud ühtlast joont hoida põhimõtteliselt 40 minutit, siis Raplal on sisse tulnud pahad ärakukkumised.

“Me jäime viiega taha ja hakkasime ehk liialt rabistama. Meil jääb kaotusseisus mängides kannatlikkusest natuke puudu. Kõik võitlesid ja üritasid, aga oli väike ärakukkumine ja sellest Tartu vastu piisas,” lisas Dorbek.

“Me ei anna alla. Me läheme järgmist mängu sajaga panema. Mängime 40 minutit ära ja vaatame, kuidas see seis on. Kuskilt me tagasi kindlasti ei hoia,” lubas tagamees.

scroll to top