Kaspar Treier ja Montegranaro asusid kaheksandikfinaalseeriat taas juhtima

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli esiliiga kaheksandikfinaalis teenisid Kaspar Treier ja Montegranaro 81:77 võidu Biella üle. Seeria avamängu oli Montegranaro 73:70 võitnud, kuid teine kohtumine kaotati 79:86. Nüüd ollakse võidu kaugusel poolfinaali pääsust.

Montegranaro viskas juba avaveerandil 25 punkti vastaste 16 vastu ning sama suurt eduseisus suudeti ka poolajaks hoida. Kolmanda veerandajaga vähendas Biella vahet kolme silma võrra ja viimane neljandik võideti 17:15. Kokkuvõttes õnnestus kodumeeskonnal siiski neljapunktiline võit kätte saada.

Kaspar Treier sai üheksa ja pool minutit mänguaega, mille jooksul viskas 5 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/1). Lisaks tegi ta ühe vaheltlõike, andis ühe korvisöödu, kaotas kahel korral palli ja sooritas 3 isiklikku viga.

Meeskonna parimana viskas 19 punkti Luca Campogrande. Marshawn Powell lisas 18 ja LaMarshall Corbett 17 silma. Biella resultatiivseim oli samuti 19 punkti toonud Timothy Bowers. 18 punkti jäi Jazzmarr Fergusoni nimele.