Kaspar Treier mängis Montegranaro tähtsas play-off võidus olulist rolli

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli esiliigas ehk Serie A2 liigas alustas Kaspar Treieri kodumeeskond Montegranaro kaheksandikfinaalseeriat raske aga olulise võiduga, kui võõrsil oldi 73:70 üle Biellast.

Montegranaro suutis avaveerandil teha sisse 7-punktilise edu, kuid kolmas veerand kaotati omakorda koguni 7:19. Viimase neljandiku 8-punktiline võit ja viimasel minutil tabatud kuus vabaviset tõid Treieri tiimile tähtsa võidu.

18-aastane eestlasest ääremängija oli üsna olulises rollis, kui viibis väljakul 12 minutit ja viskas selle ajaga 3 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/1). Lisaks sai ta kirja 3 lauapalli, ühe bloki, ühe pallikaotuse ja ühe vea.

Lamarshall Corbett viskas võitjate kasuks 18 punkti ja Valerio Amoroso tõi 14 silma ning 11 lauapalli. Kaotajate parim oli 23 punktiga Jazzmarr Ferguson.

Kolme võiduni mängitav seeria jätkub 1. mail, kui teinegi kohtumine peetakse Biella koduplatsil.