Võõrsil magusa võidu saanud Keltern on sammu kaugusel meistritiitlist

-Mailis Pokk | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa naiste korvpalli meistriliiga finaalseeria teises mängus olid Mailis Pokk ja Keltern 68:67 paremad Wasserburgist ja on sellega võidu kaugusel meistritiitlist.

Kelternile kuulus avaveerand 19:15 ja poolajaks juhiti üheksa silmaga. Kolmanda veerandaja 17:9 paremusega vähendas Wasserburg kaotusseisu ühele punktile, kuid viimase neljandiku mängisid naiskonnad 19:19 viiki ning külalised said napi võidu kätte.

Mailis Pokk viibis platsil pea 27 minutit ja viskas selle ajaga 9 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 1/4). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas korra palli ja sooritas 2 isiklikku viga.

Tiimi parimatena viskasid võrdselt 14 silma Jasmine Thomas ja Amber Orrange. Vastastele tõi 19 punkti ja 9 lauapalli Rebecca Tobin.

Võistkonnad lähevad uuesti vastamisi 1. mail.