Algviisikus alustanud Treier oli Montegranaro play-off mängus olulises rollis

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli esiliigas ehk Serie A2 tasemel pidid Kaspar Treier ja Montegranaro play-offi avaringis teises mängus tunnistama võõrsil Biella paremust 86:79. Seeria on nüüd viigis 1:1.

Võõrsil mänginud Montegranarole sai saatuslikuks kolmas veerandaeg, mis kaotati 14:28. Kuigi esimene ja viimane neljandik võideti ja teine mängiti viiki, siis ühe veerandaja suurest hävingust kaotuseks piisas.

Eesti korvpallisõpradele on aga hea uudis see, et 18-aastane Kaspar Treier alustas koguni algviisikus ning sai mänguaega 20 minutit. Eestlase arvele kogunes 4 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 0/1, vabavisked 0/2), oma tiimi paremuselt teise lauavõitlejana 6 lauapalli, üks vaheltlõige, 2 isiklikku viga ja üks pallikaotus.

Kahjuks eestlase kaks eksitud vabaviset tulid üsna otsustaval hetkel – kolm minutit enne mängu lõppu, kui Montegranaro oli taga 75:83.

Lamarshall Corbett viskas Montegranaro kasuks 26 punkti ja Lorenzo Maspero lisas 16 silma. Biella rünnak tugines kolmele mehele, kui Amedeo Tessitori kogus 26 silma ja 10 lauapalli, Jazzmarr Ferguson lisas 23 ja Lorenzo Uglietti 20 punkti.

Seeria kolib nüüd kaheks mänguks Montegranaro kodusaali (4. ja 6. mai), kuid kui peaks vaja minema otsustavat viiendat kohtumist (9. mai), siis selles on koduväljakueelis Biellal.