Craiova seis muutus veerandfinaalis äärmiselt raskeks

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli meistriliiga veerandfinaalis pidi Martin Paasoja koduklubi Craiova tunnistama võõrsil Sibiu Atlassib meeskonna 82:75 paremust. Kolme võiduni peetavas seerias on Craiova nüüd 0:2 kaotusseisus.

Avaveerand lõppes 24:24 viigiga, kuid poolajaks olid võõrustajad kümne silmaga ette pääsenud. Kolmanda veerandajaga suutis Craiova vähendada kaotusseisu kaheksale punktile ja 26 sekundit enne kohtumise lõppu oldi vaid 75:78 taga. Kodumeeskond siiski vastaseid enam lähemale ei lasknud ja noppis kokkuvõttes seitsmepunktilise võidu.

Martin Paasoja teenis 24 minutit mänguaega ja viskas selle ajaga 6 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 0/1, kolmesed 1/4). Tema arvele jäi veel üks lauapall ja korvisööt, 3 vaheltlõiget, 5 pallikaotust ja ka 5 isiklikku viga.

Võitjate parimaks kerkis Monyea Durrell Pratt 21 punkti ja 9 lauapalliga. Craiova eest viskas Nemanja Aleksandrov samuti 21 silma.