fbpx
Close

TeamShield’i küsimusmängus pärime Sten Olmre koondisedebüüdi kohta

-Sten Olmre | Foto: Siim Semiskar

-Sten Olmre | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” oli sel nädalal külaliseks TalTechi korvpallimeeskonna tagamees Sten Olmre, kellega jooksis jutt ladusalt nii noormehe enda karjäärist kui korvpallist laiemalt.

TeamShield’i küsimusmängus hoiame taaskord asjad lihtsana ja küsime Sten Olmre koondisekarjääri kohta. Debüüdi rahvusmeeskonnas tegi 24-aastane tagamees 2017. aastal ning tänaseks päevaks on tal kirjas neli ametlikku koondisemängu. Küsime: Kelle vastu tegi Sten Olmre koondisedebüüdi ning mitu punkti ta selles mängus viskas?

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Selles saates andsime välja koguni kaks TeamShield’i erilahendusega korvpallisärki – ühe eelmise ja ühe üle-eelmise nädala eest. Fortuuna õnnelikku kätt said tunda Marek Saarmak ja Matis Merivee, keda mõlemat ootab nüüd üks vägev auhind!

Selleks, et auhind kätte saada, tuleb pilk peale visata TeamShield.com Facebooki lehele ja hakata seda jälgima. Seejärel peab ühendust võtma PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu saadet uuesti (küsimusmäng alates 30.08):

scroll to top