fbpx
Close

Tegevust alustas Korvpall24.ee sõsarportaal tennisesõpradele!

-Tennisnet.ee avalehekülg | Foto: Ekraanitõmnmis

-Tennisnet.ee avalehekülg | Foto: Ekraanitõmnmis

Korvpall24.ee portaalil on hea meel teatada, et meie spordiportaalide gruppi on lisandunud uue liikmena veebilehekülg Tennisnet.ee. Nagu nimigi ütleb, on tegemist tennisesõpradele suunatud keskkonnaga, kust edaspidi saab ammutada tavapärasest detailsemat infot selle haarava ja populaarse mängu kohta.

Tennisnet.ee peatoimetaja Toomas Kuuma sõnul pakutakse laiapõhjalist ülevaadet tennisemaailmas toimuvast keskendudes peamiselt Eesti tippmängijate, -seeniorite, -noorte, aga ka harrastustennisistide tegemiste kajastamisele.

Kuum täpsustas: “Soovime lisaks tulemuste kajastamisele rääkida rohkem sellest, kuidas tulemuseni jõuti, mõnikord kuni tennisisti esimese reketi haaramiseni välja, aga teinekord kriitiliselt ka sellest, millest mängus puudu jäi. Seetõttu oleme autoritena kaasanud nii praeguseid noori tippmängijaid, kogenud treenereid kui ka seenior-tennisiste.”

Tennisnet.ee on kohal suurematel kodustel tenniseturniiridel ning on ühtlasi sündmuste eelinfo ja järelkaja pakkuja. Eraldi tähelepanu pööratakse treenerite nõuannetele ja nii laste kui ka täiskasvanute treenimisvõimaluste tutvustamisele.

Tennisnet.ee soovib oma tegevusega kasvatada tennise populaarsust ning pakkuda olulist väljundit neile ettevõtetele, kes soovivad oma brändi siduda selle kuningliku alaga.

Tennisnet.ee kuulub Online Media tervise- ja spordiportaalide gruppi koos Korvpall24.ee, Jalgpall24.ee, Võrkpall24.ee ja Käsipall24.ee lehtedega.

scroll to top