Terminal Oil ja KK Paulus/Pärnu Mets viskasid mõlemad üle 100 punkti, Konontšukilt 42 silma

-Artur Konontšuk | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas oli Terminal Oil meeskond suureskoorilises mängus 116:107 üle KK Paulus/Pärnu Metsast. Eesti Maaülikool II/Ülenurme teenis koduväljakul 85:73 võidu BC Kalev II vastu.

Pärnu suutis Terminal Oili vastu küll mängus püsida, aga võõrustajad võitsid kõik veerandajad peale kolmanda. Seejuures visati igal neljandikul üle 20 punkti, viimase võitis kodumeeskond lausa 33:31.

Üleplatsimeheks kerkis Artur Konontšuk, kelle arvele jäi koguni 42 punkti, 6 lauapalli, 4 korvisöötu ja 4 vaheltlõiget. Võitjate eest tegi võimsa kaksikduubli Erki Saks 31 punkti ja 18 lauapalliga.

Eesti Maaülikool tegi BC Kalev II vastu vahe sisse esimesel poolajal, mis võideti 43:30. Kuigi vastased vähendasid kolmanda veerandajaga kaotusseisu kümnele punktile, suutsid väljakuperemehed kindlat joont edasi hoida ja külalisi mitte lähemale lasta.

Erkki Voronin viskas võitjate poolelt 15 punkti. Vastastele tõi 26 punkti ja 11 lauapalli Karl-Peeter Junk, Madis Soodla sai samuti kaksikduubli kirja 18 silma ja 10 lauapalliga.

Viieliikmelises alagrupis on Terminal Oil (1-4) jätkuvalt viimasel tabelireal, KK Paulus/Pärnu Mets (2-5) paikneb ühe koha võrra eespool. Eesti Maaülikool II/Ülenurme (6-1) on oma alagrupis liider, BC Kalev II (2-4) asub neljandal kohal.