fbpx
Close

Tony Wroten: minu ja Moultrie vahel on juba pikemat aega Kobe ja Shaqi keemia

-Tony Wroten | Foto: Siim Semiskar

-Tony Wroten | Foto: Siim Semiskar

VTB ühisliigas suurepärast hooaega tegev BC Kalev/Cramo meeskonna üks suuremaid edu põhjuseid on Tony Wroteni lisandumine. Mees valiti eelmisel nädalal VTB Ühisliiga nädala meeskonda ning mida hooaeg edasi seda paremaks on muutumas ka ameeriklane. 

Jaanuaris Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramoga liitunud NBA kogemustega tagamängija Tony Wroten on muutunud Kalev Cramo jaoks väga tähtsaks lüliks. VTB Ühisliigas seni 12 mänguga keskmiselt 15 punkti, 5,8 söötu, 2,7 lauapalli ning 1,4 vaheltlõiget mängu kohta koguv tagamängija rääkis Korvpall24 portaalile oma liitumisest Cramoga, kuidas teda meeskonnas vastu võeti ning VTB Ühisliiga lähenevatest play-offidest.

Kolmapäevases VTB Ühisliiga põhiturniiri viimases kohtumises kogus Wroten Kalevi parimana 24 punkti ja 5 resultatiivset söötu ning pakkus koostöös oma endise meeskonnakaaslasega NBA päevilt, Arnett Moultrie’ga, kohtumise ilusaima korvi.

Sind valiti eelmise nädalal VTB Ühisliiga nädala meeskonda. Kas näed ennast nüüd sellises vormis kus Sa sooviksid olla?

Kõik see on tänu mu meeskonnakaaslastele, ma tunnen ennast hetkel väga mugavalt ja õnnelikult. Siit on minna edasi ainult ülesmäge.

Enne, kui Sa Kalev Cramoga liitusid, mängisid NBA tütarliigas. Leidsid Sa Kalevis kiiresti üles selle keemia enda ja meeskonnakaaslaste vahel? Teadsid mis Kalevis ees ootab?

Jah, tulin siia otse G-Liigast. Mängisin varasemalt koos Arnettiga (Moultrie – toim.) ning meie vahel oli selline Kobe ja Shaqi (NBA endised superstaarid Kobe Bryant ja Shaquille O’Neal – toim) keemia juba ammu. Meeskonnakaaslased tegid minu jaoks selle kõik võimalikult lihtsaks. Nad aitasid mul kohaneda väga kiiresti. Mu eesmärk on jätkuvalt jõuda tagasi NBA-sse. Töötan selle nimel iga päev väga kõvasti ning olen õppinud oma vigadest ja muutunud selle aja jooksul küpsemaks mängijaks. Olen täielikult keskendunud ja mul on ainult üks siht, mille nimel töötan. Ma ei peatu enne, kui jõuan tagasi NBA-sse.

Oled teinud Kalev/Cramoga koos ajalugu ja aidanud meeskonna esmakordselt klubi ajaloos VTB Ühisliiga play-offi. Millised olid Sinu esimesed emotsioonid kui te kindlustasite positsiooni kohamängudele?

See oli ebareaalne, olla meeskonnale abiks ja teha ajalugu. Me oleme legendaarsed! Ma olen üpris kindel, et Kalev suudab edaspidigi veel play-offi jõuda. Kindlasti nad suudavad seda veel ja see ei jää ainukeseks korras klubi ajaloos.

Kas Sa üldse mõtled sellele, kes tuleb play-offis vastaseks või Sa ei pööra sellele väga tähelepanu?

Pööran alati tähelepanu meeskondadele, kes jõuavad play-offi. Kunagi ei tea, kellega sa võid play-offis vastakuti minna, aga üldises plaanis ma väga ei süvene, kes meile vastaseks tulla võib. Töötame iga päev treeningutel kõvasti ja keskendume ainult Kalev/Cramole. Sellepärast me muutume aina paremaks iga mänguga. Oleme teinud juba ajalugu, aga oleme näljased. Tahame enamat! Meid ei rahulda ainult play-offi jõudmine, oleme valmis hävitustööks! Nii kui play-offid algavad, kõikide meeskondade seis algab null nullist ja siis on kõik võimalik.

scroll to top