fbpx
Close

Toomas Kandimaa: 91 punkti on meie jaoks liiga palju, me ei jõua ise rohkem visata

Avatar
-Toomas Kandimaa | Foto: Diana Jesin/TÜASK

Tartu Ülikool Maks & Moorits võttis oma jaanuarikuu teises kodumängus vastu Pärnu Sadama. Poolajaks 13-punktilisse kaotusseisu jäänud tartlased pidid lõpuks vastu võtma kindla 67:91 kaotuse. Tartu Ülikooli peatreeneri Toomas Kandimaa sõnul sai määravaks kaitse ja lauavõitlus.

Robin Kivi arvele kanti ligi 34 mänguminutiga 19 punkti ja neli korvisöötu. Mängujuht Charles Barton viskas 11 punkti ja andis 11 korvisöötu. Viie veaga lõpetanud Emmanuel Wembi viskas 15 punkti ja võttis viis lauapalli, Tomas Balciunas lisas 10 punkti ja kuus lauapalli.

Pärnu parim oli nende mängujuht Edon Maxhuni 21 punkti, kolme korvisöödu ja kolme lauapalliga. Linards Jaunzems lõpetas kaksikduublit tähistava 20 punkti ja 11 lauapalliga, lisaks neli korvisöötu. Ka Mihkel Kirves sai 12 punkti ja 13 lauapalliga kaksikduubli kirja. Lauris Blaus viskas 16 punkti.

“91 punkti on meie jaoks ikkagi liiga palju. Me ei jõua ise rohkem visata. Kaitsemäng ja lauapallid olid täna peamised probleemid. Nad said liiga palju kordusviskeid ja kasutasid need võimalused ära. Rünnaku poolel jäime alguses nende pressingu vastu hätta ega suutnud ka maa-ala ära murda. Nelja päeva pärast saame uuesti mängida ja siis on näha, kas oleme suutnud need vead ära parandada,” sõnas Kandimaa klubi pressiteates.

Tartu Ülikool Maks & Moorits on kogunud nüüd 17 mänguga kuus võitu ja 11 kaotust. Pärnu Sadamal on 18 mänguga kirja saadud 15 võitu ja kolm kaotust ning sellega ollakse Kalev/Cramo järel teisel kohal.

Meeskonnad lähevad mõne päeva pärast taas vastamisi Pärnus. Pall pannakse Pärnu spordihoones mängu kolmapäeval 27. jaanuaril kell 19.00 ning mängust teeb ülekande Delfi Sport.

scroll to top
Inline
Inline