FOTOD | TTÜ teenis Kalev/Cramolt kindla kaotuse ning play-offist jäädakse välja

-Matthias Tass ja Bojan Subotic | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo teenis Alexela korvpalli meistriliigas neljanda järjestikuse võidu, kui TTÜ meeskond alistati 85:62.

Cramo viskas poolajaks juba 52 punkti TTÜ 34 vastu. Kolmanda veerandaja mängisid kaks Tallinna tiimi küll 18:18 viiki, aga viimasel oli taas parem valitsev Eesti meister 15:10.

Bojan Subotic viskas üleplatsimehena 23 punkti. Branko Mirkovic sai kirja 16 ja Isaiah Briscoe 12 silma. TTÜ-le tõi Oliver Metsalu 12 punkti. Sten Olmre viskas 11 silma ning Matthias Tass lisas 10 punkti.

Turniiritabelis on Kalev/Cramo (22-1) kindlustanud esikoha. TTÜ (4-18) on neli mängu enne põhiturniiri lõppu kindlustanud seitsmenda koha, millega play-offi pole võimalik pääseda. Koha võrra kõrgemal asub Pärnu Sadam (9-13) ja samal pulgal nendega on kaks mängu vähem pidanud Tallinna Kalev/TLÜ (9-11).

One Comment

1. Mis krdi pealkiri? see TTÜ 7. koht oli juba ammu selge. Ja muidugi meeldib mulle ka lause selle kohta et Cramo teenis neljanda järjestikuse võidu?! WTF-saadi üks mitteoluline kaotus ja nüüd hakatakse igat võitu nagu saavutuseks pidama? Cramo jaoks? eestikatel? Cammoon!!