Jaan Puidet kerkis Jämtlandi kaotusmängus parimate sekka

-Jaan Puidet | Foto: Jämtland Basket

Rootsi kõrvpalli kõrgliigas pidi Jaan Puideti koduklubi vastu võtma suure kaotuse, kui tunnistati tabeliliidri BC Lulea 89:70 paremust.

Võõrustajad võitsid poolaja 12 punktiga ja kolmanda veerandajaga paisus vahe juba 21 punkti peale. Viimane neljandik kuulus Jämtlandile 23:21.

Jaan Puidet viibis ligi 26 minutit väljakul ja kasulikkuse teguri 19 poolest oli ta meeskonna parim. Tema arvele jäi 9 punkti ja 9 lauapalli ning lisaks andis ta ka 4 korvisöötu. Eestlane tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga. Yannick Anzuluni tõi võitjatele 27 punkti ja 12 lauapalli, Niklas Larsson oli Jämtlandi resultatiivseim 16 punktiga.

Turniiritabelis jätkab Lulea (21-6) liidripositsioonil. Jämtland (14-13) on kolmas.