fbpx
Close

U16 koondise üks liidreid tõmbab selga Rapla põhimeeskonna särgi

Avatar
-Markus Ruubel | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond teatas kolmapäeval, et põhimeeskonnaga liitub 16-aastane ja 186 cm pikkune tagamängija Markus Ruubel. Teise noormängijana alustab tiimis 18-aastane ja 192 cm pikkune ääremängija Risto Valge.

Möödunud hooajal siis veel 15-aastasena treenis Ruubel küll osaliselt esindusmeeskonna juures, kuid mängis vaid noorte meistrivõistlustel. Sellest hooajast toimub juba enamus treeninguid tema jaoks meeste vahel ja noormees saab oma päris esimese meeskonna võistlusvormi. Tuletame meelde, et Ruubel esindas sel suvel ühe liidrina Eesti U16 koondist Serbias EM A-divisjoni finaalturniiril, kirjutab Rapla klubi oma Facebooki lehel.

Markusest kaks aastat vanema Risto Valge jaoks algab meeskonnas aga kõrgemas liigas juba teine hooaeg. Korvpallisõprade jaoks rohkem tuntud Robert Valge noorem vend elab ja õpib Raplas ning lisaks esindusmeeskonnale mängib ka klubi I liiga meeskonnas.

Meeskonna mänedžer Jaak Karp: “Oleme alati oma klubi kõige töökamatele ja sihikindlamatele noortele andnud võimaluse meeskonna töös osaleda, mis nende jaoks on hindamatu kogemus. Nüüd on aeg sealmaal, kus sama teed käinud Marek Ruudust ja Gregor Ilvesest ootame juba meeskonna edusse panustamist, aga Markust ja Risto on nö. õpipoiste rollis. Hea meel on selle üle, et Markuse selja taga on veel noori tulemas, kes sama hoolsalt jätkates peatselt oma võimaluse saavad.”

scroll to top
Inline
Inline