fbpx
Close

Uute kogemuste jahile asuv Toomas Annuk jätkab Raplas abitreenerina

-Toomas Annuk | Foto: Siim Semiskar

-Toomas Annuk | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitase korvpalliklubi andis kolmapäeval teada, et mullu peatreenerina tiimi pronksmedaliteni tüürinud Toomas Annuk jätkab meeskonna juures uuel hooajal abitreenerina. Teatavasti hakkab Rapla tiimi juhendama 42-aastane hispaanlane Lluis Riera, kes abitreenerina saanud kogeda väga kõrget taset.

Jaak Karp avas treeneri vangerduste tagamaid klubi sotsiaalmeedias: “Toomas oli valmis abis jätkama juhul, kui peatreeneriks saab väga suure kogemustepagasiga juhendaja ja pole mingit kahtlust, et Lluis’l on see pagas olemas. Kindlasti vajab väljastpoolt tulija kedagi, kes on Eesti korvpalli köögipoolega tuttav ja seda on Toomas läbi ja lõhki. Ma usun, et see saab olema tema jaoks väga huvitav hooaeg.”

Toomas Annuk: “Pärast keeruliselt kulgenud ning väsitavat hooaega keerlesid peas erinevad mõtted, kuidas oma korvpallialaste tegemistega edasi minna, aga pärast tavapärasest pikemat puhkust, kui oli aega mõtteid koguda, otsustasime klubiga üheskoos edasi minna teistlaadi lähenemisega. Isiklikus plaanis saab see hooaeg olema uute kogemuste hooaeg. Esmalt töö koos Lluis’ga ning samal ajal kasutan ka võimalusi enesetäiendamiseks raja taga. Olen kindel, et selline rutiinimuutus on pikaajalises strateegias kasulik nii mulle kui Rapla Korvpallikoolile.”

scroll to top