Vähese mänguajaga leppinud Facundo Campazzo: igav on nii kaua vihane olla

-Facundo Campazzo | Foto: AP/Scanpix

Denver Nuggets võib tänavuse NBA põhihooajaga rahule jääda, läänekonverentsis lõpetati kuuenda kohaga. Ent meeskonna tagamängijal, veel alles hiljuti Euroliigat oma kiiruse, sööduoskuse ja mängulugemisega domineerinud Facundo Campazzol pole käsil just parimad ajad.

Eesti aja järgi ööl vastu esmaspäeva toimunud põhihooaja viimases mängus kaotas Denver Nuggets koduväljakul lisaajal Los Angeles Lakersile 141:146. Üheksaks minutiks platsile pääsenud Campazzo arvele jäi 3 punkti (kolmesed 1/4), mis oli tol momendil tema viimase üheksa mängu kõrgeim näitaja. Seejuures eemaldati argentiinlane vastase meelega selga lükkamise eest juba teisel veerandajal mängust.

NBA-s sel hooajal keskmiselt 18,2 minutiga 5,1 punkti, 1,8 lauapalli ning 3,4 resultatiivset söötu kogunud Campazzo mänguaeg on eriti viimasel ajal väga kokku kuivanud ning nüüd otsib teda ka Lakersi mängumees Wayne Ellington, kes lubas sotsiaalmeedias, et kütab järgmisel kohtumisel Campazzol naha kuumaks.