Valga-Valka viskekontsert oli Pärnule liiast

-Sander Saare | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpali meistriliiga komapäevases mängus teenis Valga-Valka Maks&Moorits kindla, 95:79 võidu kodumeeskonna Pärnu Sadama üle.

Valga oli juba kohtumise alguses domineerivam pool, kui võitis avaveerandi 28:18. Pärnu suutis poolajaks vahe vähendada kolmele punktile, kuid viimasele neljandikule mindi vastu külaliste 65:58 eduseisus. Kolmepunktiviskeid koguni 17/29 tabanud Valgal ei tekkinud probleeme punktide toomisel ka viimasel veerandajal, mis võideti 30:21, ning saadi sellega kokkuvõttes kindel võit.

Edgars Lasenbergs tõi võitjatele 17 punkti. Ernestas Bružas lisas 15 ja Toms Leimanis 12 silma. Eestlastest viskasid parimatena 12 punkti Rain Raadik ja 10 silma jäi Sander Saare nimele. Pärnu poolelt viskas 23 punkti Siim-Markus Post ja 22 punkti lisas Nemanja Miljkovic.

Turniiritabelis on Valga-Valka (11-10) neljandal kohal, Pärnu (8-13) jätkab kuuendana.