Veideman tõusis üleplatsimeheks, aga Rooma Eurobasket lagunes viimasel veerandajal täielikult koost

-Rain Veideman | Foto: Stings Mantova Facebook

Itaalia korvpalli esiliigas pidid Rain Veideman ja Rooma Leonis Group SPA Eurobasket kolmapäeval koduplatsil tunnistama kohutava neljanda veerandaja tõttu Latina Basketi 78:66 (13:23, 24:25, 14:14, 27:4) paremust.

Algviisikusse kuulunud ja 35 minutit mänginud Rain Veideman viskas 21 punkti (vabavisked 5/6, kahesed 5/12, kolmesed 2/4). Lisaks sai ta kätte ühe lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, andis ühe korvisöödu ja tegi 2 isiklikku viga.

Steve Taylor Jr lisas Rooma meeskonna kasuks 17 punkti ja 12 lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli Davide Raucci 20 punkti ja 8 lauapalliga. Bernardo Musso järgnes 13 ja Andrea Ancellotti 12 punkti ning 10 lauapalliga.

Turniiritabelis asub Rooma Eurobasket seitsme võidu ja 15 kaotusega 12. kohal. Latina Basket (10-12) on 11. positsioonil. Järgmise mängu peab Rooma Eurobasket 9. veebruaril võõrsil Agrigento MRinnovabili vastu.