fbpx
Close

VIDEO | Indrek Reinbok: Soku operatsioon oli edukas ja lootust on, et Townes on hea mängija

Avatar
-Indrek Reinbok | Foto: Ekraanitõmmis

Kolmapäeva õhtul teist päeva järjest mänguväljakul käinud BC Kalev/Cramol on käimas ülimalt tihe märts, kui 1. märtsist kuni 1. aprillini on tiimil kokku lausa 15 kohtumist. Korvpall24.ee portaal võttis pärast kolmapäevast TalTechi matši kaamera ette Kalevi abitreeneri Indrek Reinboki, et uurida, mis seisus meeskond hetkel on.

Küsisime Reinbokilt Sten Soku kui Maurice Kempi vigastuste kohta ning loomulikult palusime tal analüüsida uue mängumehena Kaleviga liituva Marques Townesi tugevusi.

“Stenil oli eile (teisipäeval – toim.) operatsioon, mis oli edukas. Kuigi arstide sõnul oli jalg üsna hullus seisus, siis see sai puhastatud ja nüüd hakkab tema jaoks taastumise aeg,” rääkis Reinbok.

Miks otsustas Kalev Townesi näol tuua ikkagi viskava tagamehe, mitte puhast mängujuhti Soku asemele? “Meil oli erinevaid valikuid ja otsustasime minna mitte puhta point guard’i teed lihtsal põhjusel. Alati tahaks, et oleks rohkem käike ja hooaja sees on Martin Dorbek meil palju point guard’i kohal mänginud ja saab hästi hakkama,” selgitas Reinbok.

Reinboki sõnul suudab Townes mängida nii “ühe” kui “kahe” peal. Hispaania kõrgliigaklubi Murciaga eelmise hooaja eel kaheaastase lepingu teinud tagamees on tänavusel hooajal jäänud pingile istuma ning otsis võimalust ennast näidata. “Pilt, mis meie temast kätte saime, andis meile lootust, et tegemist on hea mängijaga,” kinnitas Reinbok.

Maurice Kempi vigastuse raskusastme ja teiste meeste tervise kohta kuula videointervjuust:

scroll to top
Inline
Inline