Mikk Jurkatamm sai alagrupi liidri vastu käe valgeks, kuid Cento kaotas

-Mikk Jurkatamm | Foto: Benedetto XIV Cento Facebook

Mikk Jurkatamme koduklubi Cento Benedetto XIV kaotas Itaalia esiliigas teise mängu järjest, kui võõral väljakul jäädi 67:80 alla alagrupi liidrile Forlile.

Cento kaotas avaveerandi 10:16 ja poolaja 32:39. Kuigi kolmandal veerandajal jõuti mitmel korral ühe punkti kaugusele, kuulusid viimased kümme minutit taas kindlalt võõrustajatele.

Pingilt mängu sekkunud Jurkatamm viibis platsil 21 minutit, mille jooksul kogunes tema arvele kolm punkti (kolmesed 1/5), neli lauapalli, üks resultatiivne sööt, kaks vaheltlõiget, üks pallikaotus ja kolm isiklikku viga.

Cento ridadesse kuuluv endine Kalev/Cramo mängija Tekele Cotton oli küll kohtumiseks üles antud, kuid platsile ei pääsenud. Kaotajate resultatiivseimaks kerkis Matteo Fallucca, kes viskas 14 punkti. Forli parimad olid Davide Bruttini ja Yancarlos Rodriguez samuti 14 punktiga.

Itaalia esiliiga punases alagrupis on Centol nüüd kirjas üheksa võitu ja 10 kaotust, millega hoitakse 13 meeskonna konkurentsis seitsmendat kohta. Liidrina jätkav Forli teenis kolme kaotuse kõrvale 16. võidu.