fbpx
Close

VIDEO | Rapla rünnakuid hakkab mängujuhi positsioonilt dirigeerima Slovakkia koondislane

Avatar
-Mario Ihring | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskond teatas neljapäeval, et klubiga liitub 22-aastane ja 192 cm pikkune Slovakkia koondise mängujuht Mario Ihring.

Möödunud hooajal Slovakkia klubi BK Inter Bratislava särki kandnud mees mängis nii kohalikus kõrgemas liigas kui ka eurosarjas Europe Cup. Kuigi ise alles 22, on ta juba mänginud ka Horvaatia, Itaalia ja Poola meistriliiga klubides.

“Vaatamata noorusele jäi silma tema mitmekesine, loov ning küps tegutsemine võistkonna heaks. Tugevustena saan esile tuua hea pallivaldamise ning sööduoskuse, mis võimaldavad skoorida mitmel erineval moel – kas siis ise rünnates või pick and roll olukordi mängides, aga samuti õigeaegselt kaaslasi leides. Korralikud füüsilised parameetrid lubavad loota samuti mitmekülgset kaitsemängu,” iseloomustas uut mängijat meeskonna peatreener Toomas Annuk.

Annuk lisas Rapla Facebooki kontol uue täienduse kohta: “Õnnestus teha põhjalik taustauuring, suheldes nii temaga koos mänginud mängijate kui varasemate treeneritega. See kõik andiski meile kindluse tagaliini dirigendiks tuua küll noor, kuid piisava rahvusvahelise kogemusega talendikas korvpallur, kes on juba oma riigi rahvuskoondise mängujuht.”

Slovakkia kõrgliigas kogus Ihring eelmisel hooajal 22 kohtumisega keskmiselt 23,5 minutit, 12,4 punkti, 4,5 resultatiivset söötu ja 4,1 lauapalli. FIBA Europe Cupis olid tema näitajad kolme matšiga 21,3 minutit, 9,7 punkti, 3,3 lauapalli, 1,7 söötu ja 1,3 vaheltlõiget.

scroll to top
Inline
Inline