fbpx
Close

UUS INFO! Kaspar Kitsing pole veel Serie B klubiga ikkagi käsi löönud

Avatar
-Kaspar Kitsing | Foto: Siim Semiskar

Neljapäeva õhtul selgus, et samal päeval avaldatud uudis, justkui Eesti noortekoondiste tagamängija Kaspar Kitsing liitus uueks hooajaks Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B klubiga Ragusa Basket, oli pisut ennatlik.

Kuigi klubi sotsiaalmeedias on eestlase nimi juba umbes nädal aega tagasi välja hõigatud, siis päriselt lepinguni pooled veel jõudnud pole. “Läbirääkimised klubiga on pikalt kestnud, aga lepingule ma allkirja veel andnud pole,” kommenteeris Kitsing hetkeolukorda Korvpall24.ee portaalile.

Ragusa on linn Sitsiilia lõunaosas, kus elab veidi vähem kui 75 000 inimest. Eestiga võrdlust tuues on elanike arvult tegemist suurema linnaga kui Narva, aga mitte veel päris Tartuga.

19-aastane ja Ragusas 2-meetrisena välja hõigatud Kitsing siirdus aastaid tagasi Itaaliasse Trento Aquila Basketi noortesüsteemi ning jõudis välja ka esindusmeeskonda. Mullu esindas ta Serie A2 tasemel pallinud Forli tiimi, kus 15 matšiga tõi keskmiselt 7,2 minutiga 1,3 punkti.

Eelmisel suvel tegi Kitsing kaasa Eesti U18 koondisega B-divisjoni EM-turniiril, kus kaheksas kohtumises sai keskmiselt kirja 24,1 minutit, 9,3 punkti, 4,3 lauapalli ja 3,1 resultatiivset söötu.

Kõnealune Ragusa klubi poolt avaldatud Facebooki postitus:

scroll to top
Inline
Inline