fbpx
Close

VIDEO | Saimon Sutt on väljakule naasmisele lähedal ja usub, et annab heas hoos Raplale käigu juurde

-Saimon Sutt | Foto: Ekraanitõmmis

-Saimon Sutt | Foto: Ekraanitõmmis

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond alistas kolmapäeval Tallinnas 87:71 TalTechi. Kuigi tiimi mängumootor tuksub viimasel ajal üsna muljetavaldavalt, on neil endiselt üks käik veel varuks – koroonaviirusest pole täielikult üle saanud Eesti koondise tagamees Saimon Sutt.

“Loodetavasti laupäeval (olen tagasi). Täna (kolmapäeval – toim.) käisin just koormustesti tegemas ja kõik oli korras. Loodetavasti saab laupäeval üle pika aja platsile naasta,” rääkis Sutt, kelle sõnul ei tahtnud tal pärast Covid-19 põdemist palavik kuidagi ära minna.

Sutt sõnas Korvpall24.ee portaalile antud videointervjuus, et loomulikult oli tal kahju, et ei saanud koos kaaslastega Permi “koondisemullis” EM-finaalturniirile pääsu tähistada, kuid plaanis on tööd edasi teha ja järgmisteks mängudeks ikka koosseisu pääseda.

Rapla meeskond on pärast isolatsioonist väljumist näidanud head minekut ja naljaga pooleks küsisime Saimonilt, kas mängupilti vaadates teda ongi üldse platsile vaja. “Praegu tundub, jah, et väga hästi läheb. Aga usun, et annan ikka juurde natuke. Tundub, et vorm on hea üllatavalt, pärast seda koroonapausi. Oleme hästi tagasi tulnud ja loodetavasti läheme samamoodi edasi,” rääkis Sutt.

Kuula videointervjuust, kuidas Sutt iseloomustas tiimi viimast täiendust Brandon Childressi ja mis eesmärkidega Rapla hooaja otsustavale faasile vastu läheb.

scroll to top