Riismaa klubi viskas avapoolajal vaid 20 punkti ja sai järjekordse kaotuse

-Joonas Riismaa ja Pistoia Basket | Foto: Pistoia Basket 2000 Facebook

Joonas Riismaa koduklubi Pistoia Basket sai Itaalia esiliigas juba viienda järjestikuse kaotuse, kui kolmapäeval jäädi 51:65 alla Napoli Basketile.

Kodusaalis mänginud Pistoiale sai saatuslikuks kehv esimene poolaeg, mis kaotati 20:36. Teisel poolajal suudeti küll vahet vähendada, kuid lähemale kui kaheksa punkti enam vastastele ei saadudki.

Kohtumist pingilt alustanud Riismaa pääses platsile 13 mänguminutiks, kuid selle ajaga punktiarvet avada ei suutnud, eksides ühel kahepunktiviskel ja kahel kaugviskel. Eestlase arvele jäi üks lauapall ja neli isiklikku viga.

Pistoia poolel jõudis ainsana kahekohalise punktisummani DeShawn Sims, kelle arvele kogunes 13 silma. Napoli resultatiivseim oli 18 punkti visanud Jordan Parks, kes võttis lisaks ka 11 lauapalli.

Pistoial on nüüd kirjas seitse võitu ja 10 kaotust ning 14 punktiga ollakse punases alagrupis 13 meeskonna seas kaheksandal kohal. Nelja kaotuse kõrvale 14. võidu saanud Napoli tõusis 28 punktiga alagrupi liidriks.