Visketabavusega hädas olnud Kadri-Ann Lass teenis palga välja lauavõitluses ja kaitses

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisla Krakow Facebook

Poola naiste kõrgliigas sai lõpuks oma ametliku debüüdi tehtud Eesti koondise liider Kadri-Ann Lass, kes aitas Krakowi Wisla kodusaalis 65:61 võidule Bydgoszcz Artego vastu.

Eestlanna alustas kohtumist algviisikus ning teenis mänguaega 35,5 minutit. Selle ajaga jäi visketabavusega hädas olnud Lassi kontole 2 punkti (kahesed 1/8 ja kolmesed 0/2), 9 lauapalli, 3 blokki, üks vaheltlõige, 2 isiklikku viga ja üks pallikaotus.

Võitjate edukamad olid kõik 40 minutit väljakul viibinud ja selle ajaga 26 punkti ning 8 lauapalli kogunud Krystal Vaughn ning 35,5 minutiga 14 silma, 9 resultatiivset söötu ja 7 lauapalli kirja saanud Chloe Wells.

Kaotajate poolel särasid 18 punkti ja 5 lauapalliga Jennifer O’Neill ning kaksikduubli 12 punkti ja 15 lauapalli kirja saanud Laura Miškiniene.

Wisla esimese kahe vooru kohtumised lükati edasi vastavalt novembrisse ja detsembrisse ning järgmisena jookseb naiskond väljakule 19. oktoobril, kui külla sõidetakse Toruni Energale.