10 kolmest tabanud Lunts aitas Rimil alistada viiemehelise Park Minigolfi, A Le Coq sai jagu Aexpo/Estravanist

-Risto Lunts | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis peeti laupäeval kaks kohtumist, kus Rim alistas tabeli senise liidri Park Minigolfi ja A Le Coq võttis võidu Aexpo/Estravani üle.

FOTOGALERII!

Rim – Park Minigolf 98:45 (20:17, 25:11, 34:6, 19:11)

Avaveerandi 3 punktiga võitnud Rim juhtis poolajaks 45:28 ja kolmanda veerandi lõpuks juba 79:34. Seni tabelis esikohal püsinud, kuid kõigest viie mehega kohtumisele tulnud Park Minigolf ei suutnudki mängu sisse saada ning sai lõpuks koguni 53-punktilise kaotuse.

Võitjate poolelt tõusis üleplatsimeheks Risto Lunts, kes tabas koguni 10 kolmepunktiviset ja tõi kokku 30 silma. Teet Gross lisas 13, Janar Männistu 11 ning Priit Pärnamägi 10 punkti, Rigo Auväärt ja Kaur Jasson said mõlemad kirja 8 silma. Park Minigolfi parim skooritegija oli 24 punkti visanud Kristjan Pulma.

Park Minigolfil on nüüd liigatabelis 8 võitu ja 2 kaotust, millega jagatakse koos Mediq Eestiga 1.-2. kohta. Rim jätkab 4. kohal, olles kogunud 6 võitu ja 3 kaotust.

A Le Coq – Aexpo/Estravan 69:58 (21:15, 16:9, 15:14, 17:20)

A Le Coq võitis avaveerandi 6 punktiga, juhtis poolajaks 37:24 ja kolmanda veerandi lõpuks 52:38. Aexpo/Estravan suutis küll viimase veerandi võita, ent pidi siiski leppima 11-punktilise kaotusega.

Võitjate parim oli Raiko Annask, kes viskas üleplatsimehena 22 punkti. Peep Orlovski toetas teda 13 punktiga, Marten Raiend ja Andrus Salusoo said mõlemad kirja 12 silma ning Alvin Kuimet lisas 10 punkti. Aexpo/Estravani resultatiivseim oli 18 punkti visanud Alex Tammemäe. Tarmo Antson tõi 13 silma ning Jaan Lorens ja Kristjan Prüüs lisasid mõlemad 10 punkti.

Aexpo/Estravan langes liigatabelis 5 võidu ja 5 kaotusega võiduprotsendi alusel 7. kohale. A Le Coq jätkab 4 võidu ja 6 kaotusega 8. positsioonil.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Järgmised Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud peetakse laupäeval, 23. veebruaril, kui omavahel lähevad vastamisi A Le Coq – Omniva, Rim – SkyMobile ja Lival BC – MGT Team.