Audentes alistas Retlar/BC Forwardsi, Morsad ja Eelviimased samuti võidukad

-Eelviimased - Nordauto | Foto: Siim Semiskar

-Eelviimased – Nordauto | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis esikohta hoidev Audentes alistas laupäeval Retlar/BC Forwardsi ning teenis neljanda järjestikuse võidu. Teistes kohtumistes võtsid Eelviimased kindla võidu Nordauto üle ja Morsad said jagu West Tallinnast.

FOTOGALERII!

Eelviimased – Nordauto 89:69 (20:11, 21:12, 21:19, 27:27)

Eelviimased tegid 9-punktilise vahe sisse juba avaveerandiga ning juhtisid poolajaks 41:23. Tagaajaja rollis olnud Nordauto läks viimasele veerandile vastu 20-punktilises kaotuseisus ja sama suure vahega mäng ka lõppes.

Võitjate parimad skooritegijad olid Riho Usar ja Kristian Kalle, kes kogusid vastavalt 24 ning 21 punkti. Kristjan Einroos lisas 13, Frederik Ross 11 ja Tanel Vee 10 punkti. Nordauto resultatiivseim oli Marek Keskküla, kes viskas üleplatsimehena 29 punkti. Rain Koldits sai kirja 11 ja Ülar Liivas 10 silma.

Liigatabelis tõusid Eelviimased võiduprotsendi alusel Nordautost mööda ja asuvad nüüd 7 võidu ja 2 kaotusega 3. kohal. Nordauto langes aga 7 võidu ja 3 kaotusega 5. positsioonile.

West Tallinn – Morsad 65:74 (17:18, 13:20, 19:18, 16:18)

Morsad võitsid avaveerandi ühe punktiga ja olid poolajaks ees 38:30. Kolmandal veerandajal suutis West Tallinn vahet pisut vähendada, ent pidi lõpuks siiski leppima 9-punktilise kaotusega.

Võitjate resultatiivseim oli 14 punkti visanud Mirko Kiison. Eero Mäe ja Tõnis Sepp lisasid mõlemad 10 silma ning Marko Kaljuvee arvele jäi 9 punkti. West Tallinna parim oli üleplatsimehena 18 punkti toonud Erik Erma, Randel Kool toetas teda 10 silmaga.

Morsad jätkavad liigatabelis 2. kohal, olles kogunud 8 võitu ja 2 kaotust. West Tallinnal on ette näidata 3 võitu ja 6 kaotust, millega püsitakse 9. positsioonil.

Audentes – Retlar/BC Forwards 81:52 (23:10, 15:9, 23:13, 20:20)

Liigatabeli liider Audentes haaras kiirelt juhtohjad ja võitis avapoolaja 38:19. Teisel poolajal kasvas vahe veelgi ning Retlar/BC Forwards lõpetas kohtumise 29-punktilise kaotusega.

Audentese parimad punktitoojad olid Riko Roosnurm 22 ja Henri Markus 21 silmaga. Reijo Põllu lisas 16 ja Hugo Heimar Vaarend 9 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Denis Polubinski, kes viskas 16 punkti. Rain Aun sai kirja 15, Mairo Lepanurm 10 ja Aivar Soorand 9 silma.

Esikohal jätkaval Audentesel seisab liigatabelis 8 võitu ja 1 kaotus. Retlar/BC Forwards jätkab 4 võidu ja 7 kaotusega 8. positsioonil.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Järgmised Tallinna Rahvaliiga II divisjoni mängud peetakse laupäeval, 23. veebruaril, kui omavahel lähevad vastamisi Wildix/Esecom – Audentes, Lakilakid – Eelviimased ja Coop/Mefab – BC Connection.