fbpx
Close

3×3 koondis Stockholmi lennujaamas: ootusärevus on suur!

-Jaan Puidet | Foto: Reigo Kimmel

-Jaan Puidet | Foto: Reigo Kimmel

Eesti 3×3 korvpallikoondis koosseisus Maik-Kalev Kotsar, Jaan Puidet, Martin Dorbek ja Joonas Järveläinen on neil hetkedel reisimas Filipiinide poole, kus 8. juunil algab MM-turniir.

Lennujaamades kasutab peatreener Siim Raudla meeste aega kasulikult ära ning videost vaadatakse üle nii olemasolevaid vastaste mänge kui ka enda esitused äsjasel Helsingi turniirilt.

-Eesti 3×3 korvpallikoondis | Foto: Reigo Kimmel

Juuresolevad pildid on tehtud Stockholmi lennujaamas, kui tiim ootas 6-tunnist lendu Katari pealinna Dohasse, kust edasi sõidetakse Manilasse.

“Manilasse jõuame kohaliku aja järgi teisipäeval kell 22.15 ja algab ajavahega harjumine,” sõnas koondise esindajana turniiril kaasas olev Reigo Kimmel Korvpall24.ee portaalile.

Palusime Kimmelil küsida Jaan Puidetilt ka legendaarse küsimuse “Mis tunne on?”. Viimastel hooaegadel saalikorvpalli Rootsi kõrgliigas mänginud äär vastas: “Ootusärevus on suur, kuid mentaalselt oleme pikaks lennureisiks valmis!”

Eesti meeskond kuulub MM-il ühte alagruppi koos Sloveenia, Poola, Jaapani ja Ecuadoriga. Alagrupist edasi pääseb kaks paremat.

scroll to top