fbpx
Close

Henri Drell tegi NBA talendilaagris oma parima mängu

-Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

-Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

Itaalias Trevisos toimuval NBA Elite International Campil teenisid Henri Drell ja International Select nimeline meeskond 71:61 võidu Center of Excellence tiimi üle. International Selecti saldoks jäi nii kolm võitu ja mitte ühtegi kaotust.

Henri Drell viskas talendilaagri esimeses mängus 3 punkti, kuid teises ta punktiarvet ei avanud. Sel korral tõi ta 12 mänguminutiga 7 punkti (kahesed 2/3, vabavisked 3/3), võttis 2 lauapalli, andis ühe korvisöödu ja kaotas korra palli.

Võitjate parimaks kerkis Nikos Rogkavopoulos, kes viskas 13 punkti. Vastaste parim oli Sam Froling 10 silmaga.

Drell oli esmaspäevase mängulise soorituse üle ise rohkem rahul kui eelmise kahe päevaga: “Ma tegelikult tundsin ennast iga päev väga hästi, aga rohkem oli kinni mänguminutite taga. “Selle kohtumisega tõmmati laagris ametlikule osale joon alla ning teisipäeval on tagasisõidupäev.”

Kogenud korvpalliskaut Jonathan Givony tõi eraldi esile prantslastest tagamängijad Theo Maledon ja Malcolm Cazaloni ning kokkuvõttes jäädi tema sõnul laagriga väga rahule: “Võitluslik ja füüsiline laager ning parim korvpall, mida 16-18-aastaste esituses näha saab. NBA skaudid olid Trevisos nähtud talendist täielikult sisse võetud. Kindlasti tasus reis ette võtta!”

scroll to top