fbpx
Close

Aivar Kuusmaa pärast miniturneed Lätis: päris kõikide mängijatega ma rahul ei ole

-Aivar Kuusmaa | Foto: Ekraanitõmmis

-Aivar Kuusmaa | Foto: Ekraanitõmmis

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond mängis möödunud nädalavahetusel Lätis kaks kohtumist, kui esmalt kaotati kindlalt 61:100 BK Ventspilsile ning seejärel võideti 89:82 BK Liepajat.

“Kohustusliku mängu saime kätte, aga arvasin, et see tuleb veidi lihtsamalt. Lõpus läks veidi närviliseks ja ka esimese poolaja keskel andsime rütmi käest,” kommenteeris Rapla peatreener Aivar Kuusmaa Liepaja vastu saadud võitu klubi Facebooki lehel avaldatud intervjuus.

“Arvan, et praeguse seisuga võib rahule jääda. Ootan pikisilmi, millal Ervins (Jonats) tagasi tuleb ja rotatsiooni mehe juurde saab. Päris kõikide mängijatega ma rahul ei ole. Nendega on räägitud, aga ma ei tea, kas nad ei saa aru või ei taha aru saada,” avaldas Kuusmaa, et on teatud mängija või mängijate suhtumise peale kriitiline.

Peatreener lisas juurde: “Mänguplaan oli enam-vähem okei, mõned apsakad siia-sinna, aga mulle ei meeldi, kui mängija läheb pehmeks – kui ta ei võitle koha pärast ja laseb (vastasel) lihtsalt asju teha. Eks tuleb veel harjutada, rääkida ja korrata. Eks siis näeb, kas läheb paremaks või ei lähe.”

Keskmiselt 17,9 punkti, 5 lauapalli, 4 korvisöödu ja 1,9 vaheltlõikega Rapla meeskonna liidriks kerkinud tagamängija Rain Veideman oli seda meelt, et Liepajas näidatud esitus oleks võinud parem olla: “Söötsime hästi, resultatiivseid sööte oleks rohkemgi tulnud, kui oleks sisse visanud. Tundub, et need rõngad olid veidi ülespoole. Lõpupoole mehed õnneks viskasid sisse, aga alguses oli veidi harjumatu.”

Pärast Itaalia esiliigas veedetud aega taas kodumaale naasnud 27-aastane Veideman on seda meelt, et Eesti-Läti liigas peab Rapla iga võidu nimel pingutama: “Siin liigas meie jaoks pole kergeid mänge, kõik on rasked.”

Rapla (3-4) jätkab mängudega 3. novembril koduväljakul, kui võõrustatakse kodust konkurenti TalTechi (3-3).

scroll to top