fbpx
Close

Andersoni roll jäi võidumängus väikeseks, Pokki šokk-kaotuses koosseisus polnud

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

Belgia naiste kõrgliigas teenis Merike Andersoni koduklubi Castors Braine ühe kaotuse kõrvale 13. võidu, kui võõrsil mängiti kindlalt 79:39 Liege Panthers.

Eestlannast tagamängija pääses platsile seitsmeks minutiks ning eksis selle ajaga kahel kolmepunktiviskel ning tegi kaks isiklikku viga. Castors Braine’i edukamad olid 14 punkti, 5 lauapalli ja 3 vaheltlõiget kirja saanud Albina Razheva, 12 silma ja 6 lauapalli kogunud Abigail Rendl, 11 punkti ja 6 lauapalli toonud Eleanna Christinaki ja 10 silma ja 5 lauapalli peale jäänud Brandi Harvey Carr.

Liigatabelis on koduliigas 11-mängulist võitudeseeriat nautiv Castors Braine (13-1) juhtimas, kohtadele 2.-4. on käimas tõsine heitlus, kui 11 võidu peal on kolm naiskonda – Namur Capitale, Sint-Katelijne ja Pitzemburg Kangoeroes.

Mailis Poki tiim Landes Basket sai Prantsusmaa meistriliigas võõrsil kirja ootamatu kaotuse, kui 51:57 (17:15, 6:8, 11:15, 17:19) jäädi alla tabeli viimasel real paiknevale Mondeville’i naiskonnale. Eestlannast ääremängija nime protokollis kirjas ei olnud.

Mondeville’i jaoks oli see 13 kaotuse kõrval alles esimeseks võiduks, Landes Basket on 8 võidu ja 6 kaotusega 4. tabelireal.

scroll to top