Audentes ja Nordauto tõusid II divisjonis Morskade kõrvale

-Audentes | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga jätkus II divisjoni kolmanda vooru kohtumistega laupäeval, kus Nordauto ja Audentes teenisid oma kolmanda ning Wildix/Esecom teise järjestikuse võidu.

Vaata pildigaleriid kogu võistluspäevast SIIT.

Nordauto – BC Connection 75:48 (11:8, 20:7, 16:18, 28:15)

Avapoolajal vaid 15 punkti visanud BC Connection ei suutnud teises mängupooles kohtumist enda kasuks pöörata ning Nordauto võttis kindla 27-punktilise võidu. Täiseduga jätkaval Nordautol on nüüd kirjas kolm võitu ning meeskond asub koos Audentese ja Morsadega liigatabeli tipus, samuti kolm kohtumist pidanud BC Connectionil on võiduarve endiselt avamata.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks kuus kolmepunktiviset tabanud Aivo Ahven 20 punktiga. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Einar Grüning ja Lauri Nurgamaa, kes panustasid võitu vastavalt 18 ning 15 silma. Marek Keskküla lisas võidumängus 7 ja Ülar Liivas 6 punkti. BC Connectioni resultatiivseim oli Martin Rootare, kes viskas 11 punkti. Maarjo Senipalu lisas 10 ja Meelis Pihlakas 8 silma.

LakiLakid – Audentes 72:101 (12:24, 20:23, 19:20, 21:34)

Avaveerandi 24:12 võitnud Audentes kasvatas poolajapausiks vahe 15-punktiliseks. Audentes jätkas mängu domineerimist ka korviderohkel teisel poolajal ning teenis suureskoorilise 101:72 võidu. Kolm järjestikust võitu teeninud Audentes jätkab Tallinna Rahvaliigas täiseduga, LakiLakidel on nüüd liigatabelis kirjas üks võit ja kaks kaotust.

Audentese poolelt tõusis üleplatsimeheks kolmandat korda järjest Sixten Tomingas, taaskord viis kolmepunktiviset tabanud tagamees tõi sel korral meeskonnale 25 punkti. Matthias Pärn panustas võitu 23, Carl Soäär 17, Riko Roosnurm 11 ja Reijo Põllu 6 silma. Kaotajate parim oli 18 punkti kirja saanud Freddy Haljandi. Temale järgnesid Kristo Krinpus 14 ning Gert Kuuskmäe ja Martin Tõrv mõlemad 10 silmaga.

Keskturu Kossuklubi – Wildix/Esecom 60:76 (12:24, 14:15, 16:18, 18:19)

Avaveerandi 24:12 võitnud Wildix/Esecom säilitas eduseisu kohtumise lõpuni ja teenis Keskturu Kossuklubi üle 16-punktilise võidu. Wildix/Esecomil on nüüd liigatabelis kirjas kaks võitu ja üks kaotus, samuti kolm kohtumist pidanud Keskturu Kossuklubi jätkab endiselt võiduta.

Pea kaks kolmandikku võidumeeskonna punktidest viskasid vaid kaks meest – Jan-Erik Tihemets (27) ja Karel Kutser (22). Kristjan Tamm lisas 13, Alar Sala 7 ning Tarmo Keller 6 punkti. Keskturu Kossuklubi poolelt jõudis kahekohalise punktisummani Rando Veberson 13 ja kolm kaugviset tabanud Raido Savipõld 11 silmaga. Kristjan Kikkas ning Egert Puhm lisasid mõlemad 8 punkti.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Järgmised kohtumised Tallinna Rahvaliiga II divisjonis toimuvad 11. novembril, kui Sõle spordikeskuses lähevad omavahel vastamisi Keskturu Kossuklubi – Morsad, Toyota – Coop/Mefab ja Retlar/BC Forwards – Eelviimased.