fbpx
Close

Branko Mirkovic eelseisvast finaalseeriast: mina Buchanani pärast ei muretse, sest meil on Moultrie!

-Branko Mirkovic | Foto: Siim Semiskar

-Branko Mirkovic | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo parim hooaeg VTB liigas sai eelmisel kolmapäeval kodusaalis lõpu, kui 84:96 jäädi alla kaugelt hästi visanud Kaasani Unicsile. Kui põhihooaja teises pooles oli Kalevi üks liidreid Branko Mirkovic pigem tagasihoidlik, siis play-offides selgelt meeskonna üks parimaid. Kalevi spordihallis tegutses pallur väga enesekindlalt, visates 33,5 minutiga 17 punkti ning jagas välja koguni 10 korvisöötu.

Korvpall24.ee tegi Mirkoviciga vahetult pärast mängu intervjuu, mille alustuseks mees tõdes, et ei teagi, miks Kalev väga head taset näidata ei suutnud: “Me oleksime pidanud võistkonnana palju paremini mängima. Kui vaadata, et saime vaid 12-punktiga pähe, siis tegelikult vastased ikka valitsesid kogu mängu. Suudaksime paremini mängida, aga saime seeria 0-3 pähe ja nii see lihtsalt on… kogu lugu, VTB hooaeg on läbi. Unics oli nii individuaalselt kui ka meeskondlikult meist üle. Nende headust näitab ka, et sel hooajal ollakse juba kaks korda võitnud CSKA-d. See vägitükk väärib igati austust.”

Mirkovic rääkis ka, mida oleks Kalev saanud paremini teha, et vähemalt ühe korra võidurõõmu maitsta: “Me pidanuks olema füüsiliselt paremad. Nad mängisid meid oma füüsise ja jõulisusega üle. Meile näidati klassivahe selgelt ära. Unicsit vedas Errick McCollum, kes on väga hea mängija, suurepärane viskaja.  Ja teda suutsime kodusaalis isegi pidurdada ning 24 punkti peal hoida, muidu oleks ta kindlasti üle 30 silma pannud.”

Järelejäänud hooaja osas oli Mirkovic tõsiselt meelestatud ning Eesti meistrivõistlustel ei soovi ta Tallinna Kalev/TLÜ-l ennast üllatada lasta. “Nüüd tuleb meil Eesti meistritiitel ära võtta ja Kalevi vastu VTB liiga tasemel mängu näidata. Peame olema nende vastu fokusseeritud ning väga tõsiselt valmistuma. Mina nende (Michael) Buchanani pärast ei muretse, sest meil on Arnett Moultrie (mehel on nägu naerul – toim).”

Esimene finaalmäng kahe Kalevi vahel algab 16. mail kell 19:00 Kalevi spordihallis.

scroll to top