Chieti teenis hooaja kümnenda võidu, Arnold Mitil käsi valge

-Arnold Mitt ja Chieti Basket 1974 korvpallimeeskond | Foto: Chieti Basket 1974 Facebook

Eesti keskmängija Arnold Miti koduklubi Chieti Basket 1974 teenis Itaalia esiliigas hooaja kümnenda võidu, kui alistas külla sõitnud Latina Basketi 76:68.

Kodumeeskond võitis avaveerandi 23:21 ja ei loovutanud eduseisu enam kordagi. Poolajaks oldi ees 41:37 ja kolmanda veerandi järel 55:45.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Mitt pääses platsile kuueks minutiks, mille jooksul tõi kaks punkti (kahesed 1/2) ja võttis sama palju lauapalle.

Chieti resultatiivseim oli taas leedulane Paulius Sorokas, kes tegi 16 punkti ja 10 lauapalliga kaksikduubli. Kaotajate parimad skooritegijad olid Jaren Lewis ja Obie Trotter, kes kogusid mõlemad 15 punkti.

Chietil on nüüd Itaalia esiliiga punases alagrupis kirjas 10 võitu ja sama palju kaotusi, millega ollakse 13 meeskonna konkurentsis kaheksandal kohal. Latina asub seitsme võidu ja 15 kaotusega 11. positsioonil.