fbpx
Close

Debüütmängul lammutanud Fahro Alihodzic: punkte me visata oskame, aga peame suutma kaitses paremini mängida

Avatar

Teisipäeval Raplas peetud Paf Superkarika veerandfinaali kordusmängus pidi Rapla Avis Utilitas vastu võtma küll 79:90 kaotuse Tallinna Kalev/TLÜ meeskonnalt ning langes edasisest konkurentsist, kuid hooajale vastu minnes oli positiivseks märgiks see, et tiimi värske täiendus Fahro Alihodzic näitas ilusat mängu.

30 minutit väljakul rassinud 31-aastane ja 208 cm pikkune Kosovo juurtega Briti kodanik oli eriti heas hoos avapoolajal ning kogus kohtumise lõpuks 25 punkti ja 9 lauapalli, tabades väljakult viskeid 8/12 ja vabaviskejoonelt 9/10.

“See oli minu esimene mäng alates märtsist. Olen õnnelik (isikliku) statistika üle, aga tahan, et oleksime mängu võitnud. Me peame ühiselt meeskonnana paremini kokku mängima,” kommenteeris varasemalt muuhulgas Kreekas, Argentinas, Ungaris, Belgias ja Kosovos pallinud koljat Rapla klubi sotsiaalmeedia vahendusel.

“Ma olen koos teistega teinud vaid mõne treeningu ning me pole saanud eriti pikalt kokkumängu harjutada. Kui saame rohkem treenida, muutume paremaks,” selgitas Alihodzic. Tema sõnul polnud teisipäevases kaotusmängus ühte konkreetset võtmemomenti, kus matš käest ära anti, vaid kogu kohtumise vältel olid raplakad kaitses hädas. Mehe sõnum oli lihtne: “Me peame suutma kaitses ühiselt paremini mängida, sest punkte me visata oskame.”

“Praegused ajad on korvpallielu palju muutnud. Mulle tehti kolm Covid-19 testi enne, kui siia tulla sain. Elu on muutunud. Me kõik peame olema ettevaatlikud, sest kõige tähtsam on tervis. Alles siis liigume edasi korvpalli juurde,” sõnas keskmängija, kes enda sõnul valis Rapla klubi seetõttu, et just nemad pakkusid talle ja ta last ootavale abikaasale sobivaid tingimusi.

Mida Alihodzic hooajalt loodab? “Ootan seda hooaega väga ja olen kindel, et Raplast saab minu jaoks hea koht. Tahame teha parima, mida meie meeskond suudab. Tahame ennast ületada. Algavast hooajast ei teagi, mida koroonaviiruse tõttu oodata. Loodame lihtsalt, et suudame hooaja lõpuni mängida ja meeskonnana väga hästi mängida.”

Rapla Avis Utilitas alustab Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mängudega pühapäeval 11. oktoobril Rakveres, kus kohtutakse sealse Tarva tiimiga.

scroll to top
Inline
Inline