fbpx
Close

Duquesne’i peatreener: Kadri-Ann Lass oli väljakul imeline

-Dan Burt | Foto: Duquesne Dukes Facebook

Pühapäeval teenis Kadri-Ann Lass oma peatreenerilt Dan Burtilt pärast mängu antud intervjuus hulganisti kiitust, kuna aitas mitmekülgse esitusega Duquesne Dukes’i USA üliõpilasliigas 78:70 võidule Richmond Spidersi üle.

“Võidu üle on muidugi hea meel. Me ei mänginud oma parimat korvpalli, kuna kaotasime kaks veerandit. Aga üldiselt, juhtisime mängu 38 minutit ning see on hea,” kommenteeris peatreener Dan Burt naiskonna Facebooki lehel avaldatud videointervjuus.

Erilised kiidusõnad lausus Burt tiimi eestlannast liidri kohta: “Kadri-Ann Lass oli täna imeline. 24 punkti ja 10 lauapalliga kaksikduubel ning mis kõige tähtsam – 6 blokeeritud viset. Väga hea esitus kaitses.”

Lass tõusis pühapäevaste blokkidega ka ülikooli ühe hooaja kõigi aegade parimaks visete blokeerijaks, kuigi hulk mänge on veel põhihooja lõpuni minna.

“Vaevalt seda rekordit kunagi ületatakse, sest Kadril on veel palju mänge ees ning ta viib selle tippmargi teiste käeulatusest välja. Ta on olnud sel hooajal väga hea ja see rekord ei saaks olla parema neiu käes,” kiitis peatreener veel.

Peatreener kinnitas, et vastupidiselt mitmete inimeste arvamusele on Lassil väga head füüsilised võimed ning, mis visete blokeerimise juures eriti oluline, oskus ajastada.

Burti sõnul võib heaks pidada mängu, kus vastaseid lauapallide arvestuses kümne palliga edestatakse, kuid ründelauas oleks ta oma naiskonnalt oodanud veel veidi paremat esitust.

scroll to top