fbpx
Close

Eelmise hooaja üks meeskonna liidreid jätkab Rakvere Tarvas

Avatar
-Egert Haller, Juris Umbraško ja Rakvere Tarvas | Foto: Siim Semiskar

Rakvere Tarvas on paika saanud järjekordse ehituskivi, kui Virumaa Teataja andis teada, et meeskonnas jätkab eelmise hooaja üks tiimi resultatiivsemaid – Egert Haller (193 cm). Palluri saagiks langes mullu keskmiselt 26,8 minutiga 12,3 punkti, 3 lauapalli, 1,2 korvisöötu ja 0,8 vaheltlõiget mängus.

Möödunud hooajal jõudis 25-aastane Haller Eesti ja Läti klubide ühisliigas enne mängude katkestamist koroonaviiruse tõttu esindada Lääne-Virumaa korvpalli lipulaeva 26 kohtumises. Silma paistis 193 cm pikk pallur aga eelkõige kõrge töökultuuri ning hingestatud ja kompromissitu võitlejanatuuriga. Näiteks Halleri südikusest palli korvi suruda andis hea ülevaate endine meeskonnakaaslane Kristo Saage intervjuus Korvpall24.ee-le.

“Võistkonnana ja selle komplekteeritusega, mis meil eelmisel hooajal oli, jättis kõik positiivse tunde kuni koroona hooaja lõpetas,” rääkis Egert Haller Virumaa Teatajale. “Selleks hooajaks mul otseselt laua peal väga mingeid teisi pakkumisi polnud peale Tallinna Kalev/TLÜ, kes tegi natukene juttu. Korraks rääkis agent samuti ühe välismaa klubiga, aga lõpuks oligi Tarvas ainukene tõsine variant ja seetõttu tegin sellise otsuse.”

Tema sõnul aitas lihtsamini öelda Tarvale jaa-sõna Rakvere tiimi korralik meeskonnavaim ja andunud kodupublik. “Lisaks on eelmisest hooajast tuttav treener [Juris Umbraško] ja mõned mängijad. Eks endal ole ka mugavam ja mõnusam, kui treeneri käekirja mingil määral juba tunned,” tähendas Egert Haller.

Palluri ütlusel loodab ta, et Rakvere Tarva rivistuses mängivad kohalikud poisid hakkavad samuti üha rohkem kaela kandma ning mänguraskust enda peale võtma.

scroll to top
Inline
Inline