fbpx
Close

EELVAADE | Rapla läheb päev pärast Ventspilsiga madistamist Liepajasse võitu püüdma

-Rain Veideman | Foto: Ekraanitõmmis

-Rain Veideman | Foto: Ekraanitõmmis

Pühapäeval, 28. oktoobril toimub OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliigas üks kohtumine, kus vastamisi lähevad oma viimastes mängudes Läti meistrile alla jäänud BK Liepaja ja Rapla Avis Utilitas.

BK Liepaja – Rapla Avis Utilitas
28.10.2018 kell 16.00, Liepaja, Liepajas Olimpiskais centrs
Ülekanne: Delfi LV

Liepaja on seni peetud kuuest mängust võitnud vaid ühe ning asub turniiritabelis eelviimasel kohal. Oma viimase kohtumise pidas peatreener Arturs Štalbergsi juhendatav klubi 20. oktoobril, kui kodusaalis jäädi kindlalt 66:110 alla Ventspilsile. Kaotusmängus Läti meistri vastu olid meeskonna parimad ameeriklased Justin Johnson 20 punkti, 6 lauapalli ja 3 korvisööduga ning Taylor Bessick 14 silma ja 12 lauapalliga. Seni keskmiselt 21 punkti mängus toonud Johnson on liiga resultatiivsuselt kolmas mees.

Pühapäeval Liepajas väljakule astuv Rapla esindusmeeskond jätkab liigahooaega 2 võidu ja 4 kaotusega ning kannab mängu eel kerget favoriidikoormat. Peatreener Aivar Kuusmaa juhendatav võistkond pidas oma viimase kohtumise vaid päev varem, jäädes laupäeval võõrsil samuti alla just Ventspilsile. Läti meistrile kaotati Liepajast vaid 5 punkti väiksema vahega – 61:100. Kaotusmängus oli meeskonna resultatiivseim üleplatsimeheks kerkinud 208 cm pikkune keskmängija Hunter Mickelson, kes viskas 22 punkti ja võttis 9 lauapalli. Kahekohalise punktisummani jõudis Rapla poolelt veel 14 silmaga panustanud Dominique Hawkins. Eesti-Läti korvpalliliigas esimese kuu jooksul meeskonna talismaniks saanud Rain Veideman sai Ventspilsi vastu kirja 4 punkti, 3 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu.

scroll to top