fbpx
Close

EESTI KORVPALLI TULEVIK | Poiste U18 vanuseklass: kas meil on olemas poisid, kes on valmis Eesti-Läti liigas pildile astuma?

-Noormeeste U18 vanuseklassi võitja SK Nord/Cramo/TSK | Foto: Siim Semiskar

Korvpall24 portaal jätkab ka sel suvel eelmise aasta traditsiooni, kui pärast Eesti noorte meistrivõistluste lõppu rääkisime erinevates vanuseklassides finaalturniirile jõudnud võistkondade treeneritega, et teada saada, mis seisus see konkreetne vanuseklass praegusel hetkel on.

Meie sarja viimases peatükis uurime noormeeste U18 vanuseklassi elujõulisuse ja taseme kohta. Tänavu tuli mai lõpus poiste U18 Eesti meistriks SK Nord/Cramo/TSK meeskond, kes finaalis oli 58:44 üle Rapla Korvpallikoolist. Pronksikohtumises oli Tartu Ülikool/Metec 108:74 parem Rakvere Spordikool/BC Tarvast.

Nelja parema hulka jõudnud tiimide treenerid Marko Savi, Indrek Ruut, Esko Tõnisson ja Vaido Rego rääkisid Korvpall24 portaalile, millisena nad näevad noormeeste U18 vanuseklassi taset ning kui palju võiks olla meil selles vanuses materjali tippkorvpalli jaoks. Küsisime ka, kas kõigil soovijatel on pärast noorteklassi lõppu võimalik korvpallis edasi pürgida ja ega ükski talent meil kaotsi ei lähe ning tahtsime teada saada treenerite arvamust, kas selles vanuses poisid peaksid juba olema meistriliiga klubidesse kaasatud või pole see nii oluline näitaja.

scroll to top