fbpx
Close

Eesti noortekoondislane vahetas Itaalias klubi ja tegi kohe debüütmängus korraliku esituse

Avatar
-Kaspar Kitsing | Foto: Basket Mestre 1958 Facebook

Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B klubi Ragusa Virtus teatas eelmisel nädalal oma sotsiaalmeedias, et osapoolte kokkuleppel lõpetati laenuleping Eesti noortekoondislase Kaspar Kitsinguga.

Aastaid juba Itaalias oma karjääri edendav 19-aastane tagamängija sai Forlist laenul olles Ragusa eest kirja 10 kohtumist ning kogus neis keskmiselt 7,6 minutit ja 2 punkti. Ragusa hoiab Serie B tabelis B1 grupis 5 võidu ja 8 kaotusega 6. positsiooni.

Üsna samal ajal tuli teada samal liigatasemel pallivast Basket Mestre 1958 nimelisest klubist, et Kitsing on liitunud nendega. Pühapäeval tegi Kitsing uue koduklubi eest juba ka debüüdi, kui 78:79 kaotusmängus Padova Virtus Basketi vastu kogus 22 minutiga 4 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/3, vabavisked 2/2), 4 lauapalli, ühe resultatiivse söödu ja 4 vaheltlõiget. Mestre on C1 grupis 4 võidu ja 10 kaotusega eelviimasel ehk 7. kohal.

➡️La 🏀Virtus Kleb Ragusa🏀 ha risolto consensualmente l’accordo sportivo con il giocatore Kaspar Kitsing.

➡️Auguriamo a Kaspar le migliori fortune professionali

Lega Nazionale Pallacanestro

Posted by Virtus Ragusa on Kolmapäev, 3. märts 2021

Il Vega Mestre è lieto di annunciare l’arrivo di Kaspar Kitsing, giocatore di nazionalità estone classe 2001, capace di…

Posted by Basket Mestre 1958 on Neljapäev, 4. märts 2021

scroll to top
Inline
Inline