fbpx
Close

Eestlaste koduklubide vastasseisust Itaalia kõrgliigas väljus tugeva teise poolajaga võitjana Varese

Siim-Sander Vene | Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Scanpix

Siim-Sander Vene | Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Scanpix

Itaalia korvpalli kõrgliigas olid pühapäeval vastamisi Siim-Sander Vene kodumeeskond Varese Pallacanestro ja Henri Drell ning Pesaro Carpegna Prosciutto Basket. Võõrustaja Varese teenis Pesaro üle kindla 103:87 (25:24, 31:30, 26:20, 21:13) võidu.

Algviisikusse kuulunud Siim-Sander Vene viskas Varese eest 10,4 mänguminutiga 7 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 1/1). Veel võttis ta 4 lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi ühe vaheltlõike ja 4 isiklikku viga. Henri Drell kuulus Pesaro koosseisu, aga väljakule tema ei pääsenud.

Võitjate parimana tõi Giancarlo Ferrero 27 punkti ja võttis 8 lauapalli. L.J. Peak lisas 17 punkti ja 5 lauapalli. Pesaro poolelt viskas Jaylen Barford samuti 27 punkti ja sai kätte veel 6 lauapalli. Paul Herman Eboua järgnes 15 punkti ja 8 lauapalliga.

Varesel on kirjas kuus võitu ja kuus kaotust, mis annab neile turniiritabelis 11. koha. Pesaro pole 12 mänguga võiduarvet avanud ning sellega paiknetakse viimasel ehk 17. kohal. Varese kohtub järgmisena 21. detsembril Cremona Vanoli Basket tiimiga, Pesaro vastaseks on 22. detsembril Pistoia OriOra Basket võistkond.

scroll to top